SiteLock

POLE DANCE – niesamowite połączenie sportu, tańca i akrobatyki

Regularnie uczestnicząc w naszych zajęciach:
– spalisz zbędne kalorie
– poprawisz kondycję
– wyrzeźbisz sylwetkę
– wzmocnisz wszystkie partie mięśniowe
– rozciągniesz i uelastycznisz ciało
– poprawisz koordynację
– ciało nabierze gracji i lekkości
– popracujesz nad prawidłową postawą ciała
– staniesz się bardziej pewna siebie
– nauczysz się jak pokonać swoje lęki i słabości
– satysfakcja z postępów daje zastrzyk szczęścia i pozytywnej energii
– zapomnisz o stresach i problemach
– spędzisz czas “na wesoło” z pozostałymi kursantkami
– poznasz osoby o podobnych zainteresowaniach
– będziesz się świetnie bawić
– wyjdziesz uśmiechnięta i zadowolona!

Najlepsze efekty osiągniesz uczęszczając na zajęcia dwa razy w tygodniu.


Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, która przygotowuje stawy i mięśnie do zwiększonego wysiłku; dzięki niej unikamy również kontuzji. Jest bardzo ważnym elementem zajęć, zwłaszcza dla osób prowadzący siedzący tryb życia. Następnie instruktorka pokazuje ćwiczenia, figury oraz obroty, które są powtarzane przez całą grupę. Po połączeniu wszystkich tych elementów kursantki są gotowe do stworzenia wspólnej choreografii. Ilość oraz stopień trudności ćwiczeń uzależniony jest od poziomu grupy. Na każdych zajęciach ćwiczymy na rurkach statycznych i obrotowych (zmiana ze statycznej na obrotową i odwrotnie jednym ruchem ręki:). Pracujemy nad synchronizacją ruchów. Uczymy się figur i obrotów zarówno indywidualnie jak i w parach, co daje dużo radości i zabawy. Trenując można się naprawdę świetnie bawić. Dzięki małym grupom instruktorka ma możliwość indywidualnego podejścia do każdej kursantki oraz dostosowania danego ćwiczenia do jej umiejętności. Zajęcia kończą się krótkim rozciąganiem, które pozwala odprężyć zmęczone po treningu mięśnie.


DLA KOGO –
zacząć może każdy, bez względu na wiek (od 7 roku życia), płeć, wzrost czy wagę (przeciwwskazaniem są problemy ze zdrowiem, choroby zakaźne, ciąża, świeże tatuaże). Przychodząc do nas nie musisz być silna i wysportowana. Najważniejsza jest technika, którą z pewnością posiądziesz wraz z regularnym uczęszczaniem na nasze lekcje.


POLE SPORT KIDS –
zajęcia dla dzieci od 7 do 13 roku życia.
Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne na drążku pionowym. Dzieci uczą się prawidłowej postawy ciała, poprawiają siłę, koordynację i ogólną sprawność. Na lekcjach ćwiczą indywidualnie, w parach i grupach, uczą się współpracować tworząc synchroniczne układy. Zajęcia odbywają się na rurkach statycznych i obrotowych dzięki czemu ćwiczenia są formą zabawy sprawiającą dużo radości i zadowolenia. Nad bezpieczeństwem czuwa i o wszystko dba profesjonalnie wyszkolona instruktorka.

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ – zabierz ze sobą krótkie spodenki, koszulkę na ramiączkach, ćwiczymy boso. W dzień treningu nie używaj oliwek ani balsamów do ciała.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress