SiteLock

Anna Kubera – instruktorka pole dance i stretchnigu:

Ania zanim rozpoczęła przygodę z pole dance, nie była w stanie znaleźć swojego miejsca, a różne zajęcia dodatkowe nie potrafiły zaspokoić jej temperamentu. Kiedy 4 lata temu dowiedziała się o pole dance, bardzo szybko niepozorna fascynacja przeobraziła się w miłość. Ponadto stało się to jej sposobem na spędzanie wolnych chwil. Przez lata poszerzała swoją wiedzę na indywidualnych lekcjach hip-hopu, jazzu, baletu dla dorosłych, gimnastyki sportowej jak i kalisteniki. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem wielu mistrzów takich jak m.in. Olgi Trifonowej, Yvonne Smink czy Lisette Krol. Została również finalistką Vertical Fit Championship 2017 oraz Akademickich zawodów Pole Dance 2017.

Stretchingiem zainteresowała się dzięki tańcowi na rurze. Zasób obszernych wiadomości w tym zakresie opiera na jodze, własnym trzyletnim doświadczeniu oraz wielokrotnych konsultacjach fizjoterapeutycznych. Dodatkowo nasza instruktorka edukuje się cały czas na warsztatach stretchingowych.

Ania nieustannie poszerza swoją wiedzę, którą w jak najlepszy sposób przekazuje każdej kursantce. Stawia sobie cele, do których z determinacją dąży, a filarami jej motywacji są pełne radości podopieczne.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress