SiteLock

Agnieszka Komorowska – właścicielka szkoły i instruktorka pole dance:

Agnieszka regularne treningi pole dance  rozpoczęła na początku roku 2015. Dodatkowo uczęszczała na zajęcia kalisteniki, akrobatyki, jogi i cantieniki, a to wszystko po to, żeby jeszcze lepiej radzić sobie z rurkowymi akrobacjami.

Zdobywczyni II miejsca podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu:
https://www.youtube.com/watch?v=X0AnZfxxo1A

oraz II miejsca podczas Pole Art Show 2016 w Pole Dance Institute:
https://www.youtube.com/watch?v=3t1KQ4htSzc

W międzyczasie zrozumiała, że oprócz samokształcenia chce również pomagać rozwijać się innym osobom, ale żeby to robić, najpierw musi ulepszyć swoje umiejętności. Dlatego brała udział w warsztatach m.in. z: Poliną Syniachenko, Dimitrijem Politovem, Sarah Scott, Coco Kehong, Slavą Ruzą, Damianem Kutrybem, Krystianem Izertem, Malwiną Ginter-Stenką, Lisette Krol, Anastasią Akentyevą.

Uczestniczka trzech obozów sportowych: Pole Dance Camp 2017, Iron & Coco convent 2018 oraz Syniachenko Pole Camp 2018.

Rok 2017 był przełomowym okresem w jej życiu. Od stycznia do kwietnia brała udział w kursie trenerskim Pole Dance Predators wraz z siedmioma najlepszymi trenerami w kraju. W maju nabyła umiejętności z zakresu poprawnego przeprowadzania treningu medycznego o charakterze profilaktyczno-zdrowotnym. W listopadzie wzięła udział w kursie dietetyki, co pozwoliło jej poszerzyć wiedzę z zakresu zdrowego żywienia w sporcie. Pod koniec roku kontynuowała kurs instruktorski Pole Dance Predators na wyższym poziomie.

W listopadzie 2017 roku otworzyła także swoją wymarzoną szkołę Rocket Woman Pole Dance School. Szkołę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z myślą o swoich kursantach zaprojektowała również autorski album z naklejkami oraz karty do nauki choreografii. Jej projekty cieszą się ogromnym uznaniem podopiecznych, które chętnie wspomagają się nimi na zajęciach.

Chce by jej kursanci byli bardzo dobrze przygotowani do udziału w zawodach, dlatego też w listopadzie 2018 roku ukończyła z powodzeniem kurs sędziego. Szkolenie odbyła pod okiem międzynarodowej gwiazdy pole dance Poliny Syniachenko. Pomyślnie zdała egzamin uzyskując tytuł National Judge Pole Sport w międzynarodowej federacji POSA.

W grudniu 2018 r. odbyła kurs “Totalna terapia”, który jest połączeniem najskuteczniejszych narzędzi z zakresu masażu, treningu funkcjonalnego, chiropraktyki, terapii wisceralnej, jogi, pracy z oddechem, biomechaniki i treningu medycznego. Poprowadzony został przez znanego fizjoterapeutę, członka sztabu narodowej kadry olimpijskiej Marka Purczyńskiego.
W styczniu 2019 r. wzięła udział w szkoleniu “Rozgrzewka w sportach gimnastycznych – gimnastyka artystyczna” będącego pod patronatem Polskiego Związku Gimnastycznego.

Agnieszka poświęca dużo czasu, aby rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę i zdobywać doświadczenie; dąży do bycia ekspertem w swojej dziedzinie. I co najważniejsze w nauczanie wkłada całe swoje serce!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress