SiteLock

Olga Rundel – instruktorka pole dance i stretchingu:

Ponadto aktywna mama dwójki dzieci- sześcioletniej dziewczynki i piętnastoletniego chłopca.

Swoją karierę rozpoczęła po urodzeniu drugiego dziecka tj. pięć lat temu. Wówczas zaczęła poważnie interesować się fitnessem, choć na początku jej celem była tylko poprawa sylwetki. Błyskawicznie zorientowała się, że wkłada w to całe swoje serce, a polepszenie budowy ciała to już za mało- zależało jej na tym by poszerzać swoje horyzonty w tej dziedzinie i osiągać coraz więcej indywidualnych sukcesów. Zmotywowana miłośniczka fitnessu ukończyła kurs trenera personalnego, zdobywając przy tym ogromną wiedzę oraz certyfikat potwierdzający jej umiejętności.

Kiedy skończyła 32 lata, zaczęła uprawiać stretching. Jak się okazało, Olga miała wyjątkowe predyspozycje do rozciągania, co zawdzięczała swojej długoletniej aktywności. Szybkie efekty, ciągły progress i poświęcenie sprawiło, że stretching także zdobył bezsprzecznie jej serce.

Olga miała bardzo dobre i stabilne podstawy by zacząć uprawiać pole dance. Do zajęć Agnieszki dołączyła dwa lata temu i w tym czasie zrobiła olbrzymie postępy. Żadna figura nie była w stanie sprawić jej trudności! Sukces był sumą jej znakomicie wyrzeźbionego i umięśnionego ciała, wspaniałego rozciągnięcia i ogromnego zaangażowania, jakie wykazywała na zajęciach, których nigdy nie opuszczała.

Nasza instruktorka pielęgnuje nieustannie swoją wiedzę trenera personalnego. Ponadto przeszła szkolenie planowania treningowego oraz ukończyła warsztaty stania na rękach. Olga nie poprzestaje na dotychczasowej wiedzy, ponieważ już niebawem jedzie na szkolenie z treningu low body.

Teraz, gdy ma już naprawdę dużą wiedzę, chciałaby się nią podzielić z innymi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress