SiteLock

NASZA HISTORIA

HISTORIA JEDNEGO, PIĘKNEGO MARZENIA

Gdy Agnieszka Komorowska zaczęła trenować pole dance, gdzieś w jej głowie pojawiła się myśl o założeniu własnej szkoły. Myśl przeobraziła się w marzenia, a następnie realizację i tak zapadła we wrześniu 2017 roku decyzja o otwarciu Rocket Woman Pole Dance School (obecnie Rocket Woman Pole Dance & Aerial Hoop School). Dzięki pomocy wspaniałych przyjaciół i rodziny otwarcie oraz pierwsze zajęcia Rocket Woman Pole Dance School odbyły się 12 listopada 2017 roku.
Uroczystość uświetniły występy gości specjalnych – trójki dziewczynek ze studia Ramada w Opolu: Milenki Zdzuj (9 lat w 2017 r.), Wiktorii Haczkiewicz (12 lat w 2017 r.) – wicemistrzyni Europy 2017 oraz Julii Dynak (8 lat w 2017 r.) – obecna mistrzyni i jedna z najbardziej utalentowanych dwunastolatek w Polsce (2021 r.) w aerial hoop oraz pole dance.

Już od samego początku nasza szkoła stawiała na rozwój nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży w tym wspaniałym sporcie, jakim jest pole dance. Priorytetem jest u nas profesjonalne podejście do prowadzenia zajeć: dbamy o bezpieczeństwo, poprawną technikę, prawidłową postawę ciała, równomierny rozwój na prawą i lewą stronę, a także o dobrą atmosferę, która jest niezbędna na treningach.

Z biegiem czasu nasze zajęcia rozszerzylismy o stretching oraz aerial hoop. Obecnie w naszym gronie mamy aż 7 profesjonalnie wyszkolonych instruktorek! Nie zapominamy także o naszej przesympatycznej recepcjonistce!

 

Czym wyrożnia się nasza szkoła?

 • Holistyczne podejście do prowadzenia zajęć oraz naszych kursantów
 • Albumy z figurami pole dance – zaprojektowane przez Agnieszkę Komorowską – aby ułatwić i urozmaicić zajęcia naszym kursantom; na bazie albumów powstały karty Pole combo cards (format A6) dostępne w naszym sklepie internetowym Poleshop.pl
 • Niezwykłe sesje zdjęciowe dla kursantów – to hobby założycielki RWPD&AHS, które możecie podziwiać w galerii
 • Występy naszych podopiecznych – zarówno w solowych, jak i grupowych choreografiach; pierwszy raz w 2018 r. z okazji I urodzin szkoły, następnie w czerwcu 2019 r. Pademia niestety wstrzymała nas na jakiś czas, ale liczymy, że kolejne odbędą sie w listopadzie 2021 r.
 • W 2020 rozpoczeliśmy organizację warsztatów dla dzieci, letnich oraz zimowych; za nami już 6. edycji tych wydarzeń
 • Zawody to jeden z celów naszej szkoły – przygotowujemy do zawodów pole sport oraz aerial hoop, zarówno sportowych jak i artystycznych.
  Obecne Mistrzynie Polski kategorii amator novice 10-14 lat szkoliły się pod naszymi skrzydłami: Karina Niźnik – Pole Sport 2021 oraz Natasza Narbut – Aerial Hoop Sport 2021.

 

Jak wygląda nasza szkoła?

Nasze sale znajdują się przy ul. Ołtaszyńskiej 92c/5 (sala A) oraz przy ul. Zwycięskiej 14e/4/5 (sala B, sala C oraz recepcja).

Na każdej sali do pole dance posiadamy certyfikowany sprzęt najwyższej jakości od firmy Kodi Sport: 16 rur ze stali nierdzewnej (42 mm i 45 mm), 2 mosiężne (45 mm, pod zawody IPSF), 1 malowana proszkowo do sesji zdjęciowej. Unikatowością tych rur jest fakt, że posiadają system szybkiej zmiany ze statyczną na obrotową (i odwrtonie!) bez konieczności czasochłonnego dokręcania czy odkręcania.

Na sali do aerial hoop mamy do dyspozycji 20 kół cyrkowych (od 85 cm do 105 cm średnicy), które dostosowane są wielkością dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Mamy koła zarówno na jednym, jak i dwóch zaczepach, oklejone taśmami oraz dwa nieoklejone pod zawody IPSF. Koła w naszej szkole są z firmy Flying Rose.

Oprocz tego oferujemy kursantom dodatkowy sprzęt pomocny na zajęciach: maty, materace, koła joga wheel, pasy, kostki, piłeczki, skakanki, ściskacze. Na sali na Ołtaszyńskiej dodatkowo znajdują się 4 drabinki gimnastyczne oraz w planach kolejne 8 na salach na Zwycięskiej.

W szatni znajdziecie zamykane na klucz szafki, a w łazience na Zwycięskiej dodatkowo prysznic. Jako jedyni w Polsce mamy również gwiazdę aerial star – zaprojektowaną i wykonana przez Kodi Sport na specjalne zamówienia z okazji II urodzin naszej szkoły.

Zapraszamy do naszego wyjątkowego miejsca!

 

Parę słów o osiągnięciach!

 1.  Grudzień 2019 r. – Zawody artystyczne Crazy Hoop w Opolu
  Zwyciężczyni III miejsca z brązowym medalem: Martyna Gędłek
  Laureatki: Aniela Bazała, Karolina Peciak
 2. Czerwiec 2020 – Międzynarodowych artystyczne zawody Aerial and Pole Online Championships
  Zwyciężczyni III miejsca z brązowym medalem: Karolina Peciak (kat. Aerial Hoop Junior Female 13/16)
  Zwyciężczyni III miejsca z brązowym medalem: Natasza Narbut (w kat. Aerial Hoop Children Female Solo 10/13)
 3. Wrzesień 2020 – Zawody artystyczne Dream Team Contest w Łodzi
  Zwyciężczyni II miejsca ze srebrnym medalem: Natasza Narbut
 4. Luty 2021 – Zawody artystyczne Crazy Hoop w Opolu
  Zwyciężczyni V miejsca: Natasza Narbut
  Laureatki: Polianna Tabor, Nadia Kowalska, Natalia Borucka
 5. Czerwiec 2021 – Zawody sportowe – Mistrzostwa Polski Pole & Aerial IPSF :
  I miejsce ze złotym medalem: Karina Niźnik (kategoria amator novice 10-14 lat pole sport)
  IV miejsce: Victoria Chmielewska (kategoria amator novice 10-14 lat pole sport)
  VII miejsce: Bianka Iwan (kategoria amator novice 10-14 lat pole sport)
  Zwyciężczyni I miejsca ze złotym medalem: Natasza Narbut (kategoria amator novice 10-14 lat aerial hoop sport)
  Zwyciężczyni II miejsca ze srebrnym medalem: Natalia Borucka (kategoria amator novice 10-14 lat aerial hoop sport)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress