SiteLock

Instruktor Agnieszka Komorowska

Agnieszka Komorowska – właścicielka szkoły i instruktorka pole dance:

Agnieszka regularne treningi pole dance  rozpoczęła na początku roku 2015. Dodatkowo uczęszczała na zajęcia kalisteniki, akrobatyki, jogi i cantieniki, a to wszystko po to, żeby jeszcze lepiej radzić sobie z rurkowymi akrobacjami.

Zdobywczyni II miejsca podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu:
https://www.youtube.com/watch?v=X0AnZfxxo1A

oraz II miejsca podczas Pole Art Show 2016 w Pole Dance Institute:
https://www.youtube.com/watch?v=3t1KQ4htSzc

W międzyczasie zrozumiała, że oprócz samokształcenia chce również pomagać rozwijać się innym osobom, ale żeby to robić, najpierw musi ulepszyć swoje umiejętności. Dlatego brała udział w warsztatach m.in. z: Poliną Syniachenko, Dimitrijem Politovem, Sarah Scott, Coco Kehong, Slavą Ruzą, Damianem Kutrybem, Krystianem Izertem, Malwiną Ginter-Stenką, Lisette Krol, Anastasią Akentyevą.

Uczestniczka trzech obozów sportowych: Pole Dance Camp 2017, Iron & Coco convent 2018 oraz Syniachenko Pole Camp 2018.

Rok 2017 był przełomowym okresem w jej życiu. Od stycznia do kwietnia brała udział w kursie trenerskim Pole Dance Predators wraz z siedmioma najlepszymi trenerami w kraju. W maju nabyła umiejętności z zakresu poprawnego przeprowadzania treningu medycznego o charakterze profilaktyczno-zdrowotnym. W listopadzie wzięła udział w kursie dietetyki, co pozwoliło jej poszerzyć wiedzę z zakresu zdrowego żywienia w sporcie. Pod koniec roku kontynuowała kurs instruktorski Pole Dance Predators na wyższym poziomie.

W listopadzie 2017 roku otworzyła także swoją wymarzoną szkołę Rocket Woman Pole Dance School. Szkołę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z myślą o swoich kursantach zaprojektowała również autorski album z naklejkami oraz karty do nauki choreografii. Jej projekty cieszą się ogromnym uznaniem podopiecznych, które chętnie wspomagają się nimi na zajęciach.

Chce by jej kursanci byli bardzo dobrze przygotowani do udziału w zawodach, dlatego też w listopadzie 2018 roku ukończyła z powodzeniem kurs sędziego. Szkolenie odbyła pod okiem międzynarodowej gwiazdy pole dance Poliny Syniachenko. Pomyślnie zdała egzamin uzyskując tytuł National Judge Pole Sport w międzynarodowej federacji POSA.

W grudniu 2018 r. odbyła kurs “Totalna terapia”, który jest połączeniem najskuteczniejszych narzędzi z zakresu masażu, treningu funkcjonalnego, chiropraktyki, terapii wisceralnej, jogi, pracy z oddechem, biomechaniki i treningu medycznego. Poprowadzony został przez znanego fizjoterapeutę, członka sztabu narodowej kadry olimpijskiej Marka Purczyńskiego.
W styczniu 2019 r. wzięła udział w szkoleniu “Rozgrzewka w sportach gimnastycznych – gimnastyka artystyczna” będącego pod patronatem Polskiego Związku Gimnastycznego.

Agnieszka poświęca dużo czasu, aby rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę i zdobywać doświadczenie; dąży do bycia ekspertem w swojej dziedzinie. I co najważniejsze w nauczanie wkłada całe swoje serce!

Instruktor Anna Kubera

Anna Kubera – instruktorka pole dance i stretchnigu:

Ania zanim rozpoczęła przygodę z pole dance, nie była w stanie znaleźć swojego miejsca, a różne zajęcia dodatkowe nie potrafiły zaspokoić jej temperamentu. Kiedy 4 lata temu dowiedziała się o pole dance, bardzo szybko niepozorna fascynacja przeobraziła się w miłość. Ponadto stało się to jej sposobem na spędzanie wolnych chwil. Przez lata poszerzała swoją wiedzę na indywidualnych lekcjach hip-hopu, jazzu, baletu dla dorosłych, gimnastyki sportowej jak i kalisteniki. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem wielu mistrzów takich jak m.in. Olgi Trifonowej, Yvonne Smink czy Lisette Krol. Została również finalistką Vertical Fit Championship 2017 oraz Akademickich zawodów Pole Dance 2017.

Stretchingiem zainteresowała się dzięki tańcowi na rurze. Zasób obszernych wiadomości w tym zakresie opiera na jodze, własnym trzyletnim doświadczeniu oraz wielokrotnych konsultacjach fizjoterapeutycznych. Dodatkowo nasza instruktorka edukuje się cały czas na warsztatach stretchingowych.

Ania nieustannie poszerza swoją wiedzę, którą w jak najlepszy sposób przekazuje każdej kursantce. Stawia sobie cele, do których z determinacją dąży, a filarami jej motywacji są pełne radości podopieczne.

Instruktor Olga Rundel

Olga Rundel – instruktorka pole dance i stretchingu:

Ponadto aktywna mama dwójki dzieci- sześcioletniej dziewczynki i piętnastoletniego chłopca.

Swoją karierę rozpoczęła po urodzeniu drugiego dziecka tj. pięć lat temu. Wówczas zaczęła poważnie interesować się fitnessem, choć na początku jej celem była tylko poprawa sylwetki. Błyskawicznie zorientowała się, że wkłada w to całe swoje serce, a polepszenie budowy ciała to już za mało- zależało jej na tym by poszerzać swoje horyzonty w tej dziedzinie i osiągać coraz więcej indywidualnych sukcesów. Zmotywowana miłośniczka fitnessu ukończyła kurs trenera personalnego, zdobywając przy tym ogromną wiedzę oraz certyfikat potwierdzający jej umiejętności.

Kiedy skończyła 32 lata, zaczęła uprawiać stretching. Jak się okazało, Olga miała wyjątkowe predyspozycje do rozciągania, co zawdzięczała swojej długoletniej aktywności. Szybkie efekty, ciągły progress i poświęcenie sprawiło, że stretching także zdobył bezsprzecznie jej serce.

Olga miała bardzo dobre i stabilne podstawy by zacząć uprawiać pole dance. Do zajęć Agnieszki dołączyła rok temu i w tym czasie zrobiła olbrzymie postępy. Żadna figura nie była w stanie sprawić jej trudności! Sukces był sumą jej znakomicie wyrzeźbionego i umięśnionego ciała, wspaniałego rozciągnięcia i ogromnego zaangażowania jakie wykazywała na zajęciach, których nigdy nie opuszczała.

Nasza instruktorka pielęgnuje nieustannie swoją wiedzę trenera personalnego. Ponadto przeszła szkolenie planowania treningowego oraz ukończyła warsztaty stania na rękach. Olga nie poprzestaje na dotychczasowej wiedzy, ponieważ już niebawem jedzie na szkolenie z treningu low body.

Teraz, gdy ma już naprawdę dużą wiedzę, chciałaby się nią podzielić z innymi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress