SiteLock
Instruktorzy

ROCKET WOMAN TEAM 

 

Miejsce we Wrocławiu prowadzone z pasją i miłością ❤️ Profesjonalnie wyszkolone instruktorki dbają o bezpieczeństwo, technikę i wspaniałą atmosferę na zajęciach w Rocket, ZAPRASZAMY!

Agnieszka Komorowska – założycielka szkoły, trener, sędzia

Z wykształcenia technik ekonomista oraz technik farmacji, prywatnie miłośniczka podróży, fotografii oraz książek psychologicznych. Karierę sportową rozpoczęła dopiero po 30-stce, jest dowodem na to, że w każdym wieku można zacząć i osiągać wiele. Regularne treningi pole dance rozpoczęła na początku roku 2015, w 2016 zdobyła 2 miejsce podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu oraz 2 miejsce podczas Pole Art Show 2016 w Pole Dance Institute. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach z najlepszymi trenerami, nie tylko pole dance, ale również z zakresu fizjoterapii, stretchingu i kalisteniki. Wkłada duzo pracy aby zostać ekspertem w swojej dziedzinie.

Agnieszka opracowała autorski program nauczania, oparty na międzynarodowych wytycznych, zapewniający holistyczne podejście do kursantów, prawidłowy rozwój i budowanie bazy od poziomu podstawowego. Szczególną wagę przywiązuje do równomiernego trenowania na prawą i lewą stronę. Od swoich instruktorów wymaga pełnego zaangażowania, ale jednocześnie kładzie nacisk i zapewnia indywidualne szkolenie instruktorów, nie tylko z zakresu programu pole dance, ale również odpowiedniego podejścia do kursantów i sposobu nauczania dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 

Swoją wiedzą dzieli się z innymi prowadząc szkolenia instruktorskie, w pełni przygotowuje do zawodu instruktora pole dance oraz pole sport.

 • Od marca 2017 instruktorka pole dance, następnie trenerka pole sport kids, jej podopieczni zdobywają wysokie miejsca na zawodach
 • Założycielka szkoły Rocket Woman Pole Dance School – którą otworzyła w 2017 spełniając tym samym swoje marzenia.
 • Sędzia międzynarodowej federacji POSA – tytuł Inernational Judge Pole Sport uzyskała po szkoleniu pod okiem międzynarodowej mistrzyni Poliny Syniachenko w listopadzie 2018 roku. W 2021 sędzia techniczny na mistrzostwach świata pole sport we Włoszech, w 2022 sędzia artystyczny na mistrzostwach Europy w Hiszpanii, w 2023 sędzia artystyczny na mistrzostwach Europy we Włoszech oraz na mistrzostwach Norwegii.
 • Certyfikowany trener pole sport, międzynarodowej federacji IPSF.
 • Prezes Polish Pole Dane Federation – organizacji wspierającej poprawne podejście do pole dance jako dyscypliny sportowej (2017)
 • Projektantka autorskich albumów z naklejkami pole dance i pole sport kids – dostępnych wyłącznie dla kursantów Rocket
 • Pole Combo Cards – to jej kolejny zrealizowany projekt, obecnie aż 4 rodzaje kompletów kart z figurami pole dance, w każdym po 75 figur w formacie A6 – 2018
 • Właścicielka Poleshop.pl sklepu z certyfikowanymi rurami Kodi Sport oraz autorskimi kartami do Pole Dance – 2018
 • Współzałożycielka Fundacji Pole & Aerial – organizacji non profit rozwijającej pole sport w Polsce oraz organizującej zawody sportowe i artystyczne pod patronatem POSA  -światowej organizacji – 2022

Olga Rundel – instruktorka pole dance i pole sport

Z wykształcenia inżynier procesów chemicznych i programistka. Swoją sportową karierę rozpoczęła po urodzeniu drugiego dziecka. Wówczas zaczęła interesować się fitnessem, ukończyła kurs trenera personalnego, zdobywając przy tym ogromną wiedzę oraz certyfikat potwierdzający jej umiejętności. W 2018 zaczęła trenować Pole Dance, dzięki wcześniejszym treningom postępy robiła niezwykle szybko. Zapragnęła dzielić się swoją wiedzą i pasją. Odbyła wewnętrzny kurs instruktora Pole Dance organizowany przez Polish Pole Dance Federation, jak również kurs instruktora Aerial Hoop. Aby poszerzyć wiedzę i umiejętności w 2020 rozpoczęła zaoczne studia z fizjoterapii.

Agnieszka Cholewa-Malczyńska – instruktorka pole dance, pole sport i aerial hoop

Prywatnie influencerka, pożeraczka książek, artystka, miłośniczka szeroko pojętej sztuki oraz podróży. Przygodę ze sportem zaczęła od zainteresowania jogą w 2017 roku, następnie pojawiły się treningi pole dance, aerial hoop i stretchingu. Treningi stały się jej częścią, źródłem szczęścia oraz satysfakcji. Odbyła wewnętrzny kurs instruktora pole dance oraz aerial hoop organizowany przez Polish Pole Dance Federation, aby dzielić się swoją energią, pasją i umiejętnościami z innymi.

Anna Mashkova – instruktorka pole dance, pole sport, stretching, flow pole dance

Ania od dzieciństwa związana jest z tańcem, to prawdziwa pasja i całe jej życie. Studiowała taniec i choreografię klasyczną. Jest certyfikowanym trenerem od 2011 roku, choreografem, laureatką wielu ukraińskich i międzynarodowych mistrzostw pole dance i art dance. Z zamiłowania miłośniczka podróży i gotowania.

 • Marzec 2013, Charków – Mistrzostwa Regionalne Ukrainy Pole Dance 2013 „Wiosna 2013” ​​​​- I miejsce w dyscyplinie pole sport
 • Kwiecień 2013, Donieck, Ukraina – Wielkie Mistrzostwa Ukrainy 2013 – I miejsce w kategorii kobiety profesjonaliści
 • Kwiecień 2013, Dniepr, Ukraina -III Otwarte Mistrzostwa Regionów 2013 – I miejsce w kategorii sport kobiety profesjonaliści
 • Marzec 2014, Moskwa, międzynarodowe mistrzostwa Miss Pole Dance Elite 2014, II miejsce w kategorii pole art profesjonaliści
 • Kwiecień 2014, Donieck, Ukraina – Wielkie Mistrzostwa Ukrainy 2014 – I miejsce w kategorii pole sport profesjonaliści
 • Maj 2014, Charków, Mistrzostwa Ukrainy „Wiosna 2014” – III miejsce pole art, kobiety profesjonaliści
 • Czerwiec 2014, Kijów, Ukraina, Ogólne Ukraińskie Mistrzostwa Pole Sport -nominacja do najlepszej choreografii

 

Alicja Przybylska – instruktorka pole sport kids i pole dance

Licealistka jednej z wrocławskich szkół, miłośniczka podróży, gotowania oraz książek. Od najmłodszych lat miała styczność ze sportem. Trenowała m.in. pływanie, hip hop i gimnastykę artystyczną, regularnie zmieniając zainteresowania do czasu aż w 2018r odkryła zajęcia pole sport – tym samym trafiając w dziesiątkę. Po kilku latach zrozumiała, że ona również pragnie dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, zwłaszcza w pracy z dziećmi. Odbyła wewnętrzny kurs instruktora pole dance oraz pole sport kids organizowany przez Polish Pole Dance Federation aby spełnić swoje marzenia i nauczać innych.

Julia Wujcicka – instruktor pole dance i pole sport 

Studentka uniwersytetu ekonomicznego, pasjonatka rysunku, malarstwa i podróży. Z aktywnością fizyczną ma kontakt od dziecka. Swoją przygodę z Pole Dance rozpoczęła w 2020 roku i odkryła, że to właśnie ten sport daje jej satysfakcję, akceptację własnego ciała i wiarę w swoje możliwości. Postanowiła związać z nim swoją przyszłość, odbyła kurs instruktora Pole Dance & Pole Sport Kids organizowany przez Polish Pole Dance Federation pod okiem Agnieszki Komorowskiej. Teraz pragnie przekazywać zdobytą wiedzę nowym osobom, dzielić się szczęściem, jakie daje jej ten sport. Aby jeszcze lepiej spełniać się w roli instruktora, stale doszkala się u doświadczonych specjalistów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress