SiteLock
Instruktorzy

Instruktorka Agnieszka Komorowska

Agnieszka Komorowska – instruktorka pole sport kids oraz pole dance, sędzia międzynarodowej federacji POSA. Tytuł National Judge Pole Sport uzyskała po szkoleniu pod okiem międzynarodowej gwiazdy Poliny Syniachenko w listopadzie 2018 roku. W sierpniu 2019 roku ukończyła również Level 1 Code of Points – krok w kierunku sędziego drugiej międzynarodowej federacji IPSF. Założycielka Polish Pole Dane Federation – organizacji wspierającej poprawne podejście do pole dance jako dyscypliny sportowej.

Agnieszka regularne treningi pole dance rozpoczęła na początku roku 2015. W 2017 roku otworzyła szkołę dla dzieci, młodzieży i dorosłych Rocket Woman Pole Dance School we Wrocławiu (obecnie Rocket Woman Pole Dance & Aerial Hoop School), która bardzo szybko zyskała miano najbardziej renomowanej i największej szkoły dla dzieci. Agnieszka opracowała autorski program nauczania, oparty na międzynarodowych wytycznych; zapewniający prawidłowy rozwój już od poziomu podstawowego, w którym niezwykle ważne jest równomierne rozwijanie siły, rozciągnięcia, dynamiki oraz płynności. Od swoich instruktorów wymaga bardzo wiele, ale jednocześnie zapewnia indywidualne szkolenie instruktorskie, nie tylko z zakresu programu pole dance, ale równieżodpowiedniego podejścia do kursantów, jeśli chodzi o sposoby nauczania.

Brała udział w warsztatach m.in. z: Poliną Syniachenko, Dimitrijem Politovem, Sarah Scott, Coco Kehong, Slavą Ruzą, Damianem Kutrybem, Krystianem Izertem, Malwiną Ginter-Stenką, Lisette Krol, Anastasią Akentyevą.

Ma głowę niekończących się pomysłów, rozwijających i ułatwiających treningi pole dance. Zaprojektowała już Pole Combo Cards – karty z figurami pole dance na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym oraz karty dla dzieci, jak również plakaty z figurami. Jest autorką nowej marki sportowych strojów do pole dance Rocket Wear. Wszystko to możecie znaleźć w jej sklepie internetowym Poleshop.pl.

Zdobywczyni II miejsca podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu:
https://www.youtube.com/watch?v=X0AnZfxxo1A

oraz II miejsca podczas Pole Art Show 2016 w Pole Dance Institute:
https://www.youtube.com/watch?v=3t1KQ4htSzc

Instruktorka Anna Kubera

Anna Kubera – instruktorka aerial hoop, pole dance i stretchnigu:

Ania zanim rozpoczęła przygodę z pole dance, nie była w stanie znaleźć swojego miejsca, a różne zajęcia dodatkowe nie potrafiły zaspokoić jej temperamentu. Kiedy 6 lat temu dowiedziała się o pole dance, bardzo szybko niepozorna fascynacja przeobraziła się w miłość. Przez lata poszerzała swoją wiedzę na indywidualnych lekcjach hip-hopu, jazzu, baletu dla dorosłych, gimnastyki sportowej czy kalisteniki. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem wielu mistrzów takich jak m.in. Olgi Trifonowej, Yvonne Smink czy Lisette Krol. Została również finalistką Vertical Fit Championship 2017 oraz Akademickich zawodów Pole Dance 2017.

Obecnie skupia się mocno na treningach aerial hoopu, które dają jej spełnienie. Przygotowuje dzieci i młodzież pod zawody, które pod jej wymagającym instruktorskim okiem zdobywają podia i medale.

Teraz hobbystycznie trenuje akrobatykę. Stawia sobie również cele, do których z determinacją dąży, a filarami jej motywacji są pełne radości podopieczne.

Instruktorka Olga Rundel

Olga Rundel – instruktorka pole dance i aerial hoop

Ponadto aktywna mama dwójki dzieci- dziewięcioletniej dziewczynki i siedemnastoletniego chłopca.

Swoją karierę rozpoczęła po urodzeniu drugiego dziecka tj. siedem lat temu. Wówczas zaczęła poważnie interesować się fitnessem, choć na początku jej celem była tylko poprawa sylwetki. Błyskawicznie zorientowała się, że wkłada w to całe swoje serce, a polepszenie budowy ciała to już za mało- zależało jej na tym by poszerzać swoje horyzonty w tej dziedzinie i osiągać coraz więcej indywidualnych sukcesów. Zmotywowana miłośniczka fitnessu ukończyła kurs trenera personalnego, zdobywając przy tym ogromną wiedzę oraz certyfikat potwierdzający jej umiejętności.

Olga miała bardzo dobre i stabilne podstawy by zacząć uprawiać pole dance. Do zajęć Agnieszki dołączyła ponad trzy lata temu i w tym czasie zrobiła olbrzymie postępy. Żadna figura nie była w stanie sprawić jej trudności! Sukces był sumą jej znakomicie wyrzeźbionego i umięśnionego ciała, wspaniałego rozciągnięcia i ogromnego zaangażowania, jakie wykazywała na zajęciach, których nigdy nie opuszczała.

Nasza instruktorka pielęgnuje nieustannie swoją wiedzę trenera personalnego. Ponadto przeszła szkolenie planowania treningowego oraz ukończyła warsztaty stania na rękach. Obecnie podjęła zaoczne studia z fizjoterapiii.

Instruktorka Marcelina Worońko

Marcelina Worońko – instruktor pole dance, psycholog ze specjalizacją psychologii dziecięcej

Ma 35 lat i jest mamą niezwykle aktywnego 3-latka, który pilnuje, by miała sporo ruchu również między treningami.
Z zawodu jest psychologiem. Specjalizuje się w psychologii dziecięcej. Wiedza i doświadczenie z zakresu psychologii jest niewątpliwie jakością dodaną w jej pracy instruktora.

Przygodę z pole dance rozpoczęła pod koniec 2017 roku. Na zajęcia poszła z czystej ciekawości, nie wiedząc zupełnie czy będą jej odpowiadać. Miała mnóstwo obaw, czy sobie poradzi, bo nic wcześniej nie trenowała. Już po pierwszej lekcji wiedziała, że to jest to! Trenowanie pole dance stało się jej pasją, nie wyobrażała sobie nie przyjść na zajęcia. Widoczne postępy z miesiąca na miesiąc dają jej dużo radości i satysfakcji, motywują. Dużo szczęścia zaczęła przynosić jej możliwość wyrażania siebie w krótkich układach choreograficznych.

Odbyła wewnętrzny kurs instruktora organizowanym przez Polish Pole Dance Federation, by móc dzielić się z innymi tym, co jej sprawia radość.

 

Instruktorka Aneta Komorowska

Aneta Komorowska – instruktorka pole dance i stretchingu

Prywatnie studentka ostatniego roku Zarządzania, a ponadto – już mniej sportowo – miłośniczka motoryzacji i poprawnej polszczyzny.

Predyspozycje do pole dance odkryła pod koniec roku 2017. Od tego czasu prężnie szlifuje swoje umiejętności na treningach. Rok później zaczęła uczęszczać na zajęcia stretchingowe, dzięki czemu pokochała rozciąganie równie mocno, co pole dance.
Próbowała wielu aktywności. Zaczęło się od kilkuletniej jazdy konnej, następnie rok tańca współczesnego, przygoda ze ścianką wspinaczkową, regularne pływanie. Z zapałem brała udział w różnego rodzaju międzyszkolnych zawodach. Wszystko, jak się okazało, po to, by mieć stabilne i pewne podłoże do teraźniejszego trenowania pole dance.

Pole dance i stretching to jej sposób na dobre samopoczucie i emanowanie pozytywną energią. To także okoliczności, które sprawiają, że z ogromną chęcią i pasją może nabytą wiedzę przekazać swoim podopiecznym.

Instruktorka Zuzanna Dybko

Zuza Dybko – instruktor pole dance

Prywatnie jest studentką medycyny, miłośniczką żeglarstwa, fotografii i podróży.

Ze sportem związana była od dziecka. Na początku były to treningi pływackie, następnie rozpoczęła trenowanie taekwon-do uzyskując niebieski pas z czerwoną belką. W 2017 roku zaczęła swoją przygodę z pole dance. W międzyczasie uczęszczała na treningi personalne, na których regularnie poprawiała swoją mobilność i siłę oraz uczyła się poprawnie wykonywać ćwiczenia. Trenowanie pole dance stało się jej pasją i sposobem na relaks, a różnorodność ćwiczeń i efekty treningów motywowały ją do dalszego rozwoju. Doświadczenie w zajęciach tanecznych pomaga jej w układaniu ciekawych choreografii i układów.

Odbyła wewnętrzny kurs instruktora organizowany przez Polish Pole Dance Federation, a w dalszych planach ma kolejne kursy i szkolenia, aby jeszcze pełniej dzielić się z kursantami swoją wiedzą i umiejętnościami.

Instruktorka Karolina Stoga

Karolina Stoga – instruktorka pole dance, aerial hoop

Studentka inżynierii systemów na Politechnice Wrocławskiej.

Przygodę z pole dance rozpoczęła na początku 2016 roku. Po przerwie rozpoczęła naukę w naszej szkole rozszerzając swoje zainteresowania o aerial hoop. Karolina zawsze była bardzo aktywna osobą. Od najmłodszych lat trenowała balet. Co roku występowała na deskach Opery Wrocławskiej. W wieku 10 lat porzuciła go dla tańca towarzyskiego. Przez wiele lat trenowała również tenisa oraz wspinaczkę linową. Jest ogromna miłośniczką sportów zimowych, zarówno narciarstwa jak i snowboardu. W lato przerzuca się na deskę windsurfingowa.

Karolina jest na początku instruktorskiej przygody, ale jest pełna zapału, chęci i ma nadzieję, że zaszczepi miłość do pole dance oraz aerial hoop kolejnym osobom. W planach ma kursy, szkolenia i warsztaty poszerzające jej wiedzę i umiejętności. “Trenowanie pole dance daje tyle ciekawych możliwości rozwoju osobistego!”.

 

Instruktorka Natalia Sawa

Natalia Sawa – miłośniczka szeroko rozumianego tańca

Z opowieści rodziców Natalia dowiedziała się, że od najmłodszych lat tańczyła nawet w sklepie, gdy tylko słyszała muzykę. Domowe występy zamieniły się w te prawdziwe już w przedszkolu, kiedy poszła na pierwsze zajęcia. Od tego momentu rozpoczęła się jej wieloletnia przygoda z tańcem, podczas której tańczyła solo oraz w grupowych formacjach. Jeździła regularnie na warsztaty czy obozy taneczne, szkoląc się u polskich i zagranicznych instruktorów, tym samym odkrywając kolejne style taneczne jak hip hop, dancehall, voguing, waacking czy high heels. Po drodze można było ją także zobaczyć w kilku teledyskach. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności, jednak taniec to dla niej coś więcej niż aktywność fizyczna czy technika. Na zajęciach zależy jej przede wszystkim na jej kursantach, ich emocjach, atmosferze pełnej energii i wzajemnym inspirowaniu się. Prywatnie jest studentką dziennikarstwa, więc dodatkowo zdradza tajniki pracy nad mimiką i odpowiednią prezencją w tańcu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress