SiteLock
Instruktorzy

Agnieszka Komorowska – instruktorka pole sport kids oraz pole dance, sędzia międzynarodowej federacji POSA

Agnieszka ma 39 lat. Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą oraz technikiem farmacji, a prywatnie miłośniczką podróży, fotografii oraz książek psychologicznych.

Karierę sportową rozpoczeła dopiero po trzydziestce i jest dowodem na to, że w każdym wieku można zacząć i osiągać wiele. Regularne treningi pole dance rozpoczęła na początku 2015 roku. W 2016 r. zdobyła 2. miejsce podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu oraz 2. miejsce podczas Pole Art Show 2016 w Pole Dance Institute.

Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatch z najlepszymi trenerami, nie tylko pole dance, ale również z zakresu fizjoterapii, stretchingu i kalisteniki. Pragnie zostać eksperem w swojej dziedzinie.

  • Od marca 2017 instruktorka pole dance, nastęnie trenerka pole sport kids; jej podopieczna w 2021 na Mistrzostwach Polski Pole Sport zajeła I miejsce!
  • Założycielka szkoły Rocket Woman Pole Dance & Aerial Hoop School – którą otworzyła w 2017 spełniając tym samym swoje marzenia
  • Sędzia międzynarodowej federacji POSA – tytuł National Judge Pole Sport uzyskała po szkoleniu pod okiem międzynarodowej mistrzyni Poliny Syniachenko w listopadzie 2018 roku
  • W sierpniu 2019 roku ukończyła Level 1 Code of Points, w 2021 Course Anatomy, Physiology and Biomechanics oraz kurs miedzynarodowej Federacji anty dopingowej – krok w kierunku trenera i sędziego międzynarodowej federacji IPSF
  • Prezes Polish Pole Dane Federation – organizacji wspierającej poprawne podejście do pole dance jako dyscypliny sportowej (2017 r.)
  • Projektantka autorskich albumów z naklejkami pole dance i pole sport kids – dostępnych wyłącznie dla kursantów Rocket Woman
  • Pole Combo Cards – to jej kolejny zrealizowany projekt, obecnie aż 4 rodzaje kompletów kart z figurami pole dance, w każdym po 75 figur w formacie A6
  • Właścicielka Poleshop.pl – sklepu z certyfikowanymi rurami Kodi Sport oraz autorskimi kartami do pole dance

Agnieszka opracowała autorski program nauczania, oparty na międzynarodowych wytycznych, zapewniający prawidłowy rozwój już od poziomu podstawowego, w którym niezwykle ważne jest rozwijanie siły, rozciągnięcia, dynamiki oraz płynności.

Szczególną wagę przywiązuje do równomiernego trenowania na prawą i lewą stronę. Od swoich instruktorów wymaga pełnego zaangażowania, ale jednocześnie kładzie nacisk i zapewnia indywidualne szkolenie instruktorów, nie tylko z zakresu programu pole dance, ale również odpowiedniego podejścia do kursantów i sposobów nauczania dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Anna Kubera – instruktorka aerial hoop, pole dance i stretchnigu

Ania ma 26 lat, jest studentką ostatniego roku Weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, a prywatnie chętnie udziela się jako fotomodelka we współpracach z cenionymi fotografami.

Przygodę z pole dance rozpoczęła w 2014 roku, a z aerial hoop w 2018 r. Następnie swoje umiejętności szlifowała pod okiem wielu międzynarodowych profesjonalistów i artystów. Dodatkowo wiedzę poszerzała na lekcjach hip-hopu, jazzu, baletu dla dorosłych, stretchingu, gimnastyki sportowej i kalisteniki.

W 2017 została finalistką Vertical Fit Championship oraz Akademickich Zawodów Pole Dance. Po tym czasie postanowiła spełnić swoje marzenia i zostać instuktorem. Odbyła wewnętrzny kurs instruktora pole dance organizowany przez Polish Pole Dance Federation, nastęnie kurs instruktora Aerial Hoop.

Od 2019 niezwykle intensywnie uczęszcza na szkolenia z akrobatyki, wszystko po to, aby coraz lepiej przygotowywać dzieci i młodzież na zawody aerial hoop, zarówno artystyczne jak i sportowe. Jej podopieczne mają już na swoim koncie pierwsze medale. Największym sukcesem jest złoto i srebro na Mistrzostwach Polski Aerial Hoop Sport 2021. Od 2020 prowadzi kursy instruktorskie Aerial Hoop wg swojego autorskiego programu zajęć pod patronatem Polish Pole Dance Federation. Pragnie dzielić się swoja ogromną wiedzą z zakresu aerial hoop.

Olga Rundel – instruktorka pole dance i aerial hoop

Ma 38 lat i z wykształcenia jest inżynierem procesów chemicznych oraz programistką.

Swoją sportową karierę rozpoczęła po urodzeniu drugiego dziecka tj. w roku 2012. Wówczas zaczęła interesować się fitnessem, na początku jej celem była tylko poprawa sylwetki. Błyskawicznie zorientowała się, że wkłada w to całe swoje serce, a polepszenie budowy ciała to już za mało- zależało jej na tym, by poszerzać swoje horyzonty w tej dziedzinie i osiągać coraz więcej.

Olga ukończyła kurs trenera personalnego, zdobywając przy tym ogromną wiedzę oraz certyfikat potwierdzający jej umiejętności. W 2018 zaczeła trenować pole dance, w którym robiła postępy bardzo szybko, dzięki swojemu doskonałemu przygotowaniu w sporcie. Zapragnęła dzielić się swoją wiedzą i pasją. Odbyła wewnętrzny kurs instruktora pole dance organizowany przez Polish Pole Dance Federation,

jak również kurs instruktora aerial hoop. Aby poszerzyć swoje umiejętności w 2020 r. rozpoczęła zaoczne studia z fizjoterapii.

Aneta Komorowska – instruktorka pole dance, pole sport kids & young i stretchingu

Ma 23 lata i jest studentką Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. W wolnym czasie zgłębia wiedzę z zakresu szeroko pojętego marketingu oraz tematyki biznesowej. Uwielbia pracę z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi i młodzieżą.

Sport towarzyszył jej już od najmłodszych lat. Zaczęło się od kilkuletniej jazdy konnej, następnie rok tańca współczesnego, przygoda ze ścianką wspinaczkową, regularne pływanie. Z zapałem brała udział w różnego rodzaju międzyszkolnych zawodach.

Treningi pole dance rozpoczęła w 2017 roku. Rok później zaczęła uczęszczać dodatkowo na zajęcia stretchingowe, dzięki czemu pokochała rozciąganie równie mocno, co pole dance. W 2020 odbyła m.in. wewnętrzny kurs instruktora organizowany przez Polish Pole Dance Federation odkrywając, ile radości i pasji wnosi w życie przekazywanie wiedzy kursantom. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i szlifuje umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz regularnych zajęciach indywidualnych.

Zuzanna Dybko – instruktorka pole dance

 

Ma 19 lat i jest studentką medycyny, miłośniczką żeglarstwa, fotografii i podróży.

Ze sportem związana była od dziecka. Na początku były to treningi pływackie, taniec, następnie taekwon-do z uzyskaniem niebieskiego pasa z czerwoną belką. W 2017 roku zaczęła swoją przygodę z pole dance.
W międzyczasie uczęszczała na treningi personalne, aby jeszcze lepiej radzić sobie w swoich aktywnościach. To właśnie pole dance zawładnął jej sercem i stał się sposobem na relaks. Zrozumiała, że same treningi to za mało. Odbyła wewnętrzny kurs instruktora organizowany przez Polish Pole Dance Federation, a w dalszych planach ma kolejne kursy i szkolenia, aby jeszcze pełniej dzielić się z kursantami swoją wiedzą i umiejętnościami.

Agnieszka Cholewa-Malczyńska – instruktorka pole dance, pole sport young i aerial hoop

Ma 28 lat. Prywatnie pochłonięta przez treningi pole dance’u, ale również aerial hoopu. Dodatkowo influencerka, pożeraczka książek, artystka, miłośniczka szeroko pojętej sztuki oraz podróży.

Przygodę ze sportem zaczęła stosunkowo późno od zainteresowania jogą w 2017 roku, którą kontynuuje do teraz z małymi przerwami. Zanim zapisała na pole dance, zaczęła rozwijać swoją siłę również na siłowni. Jest wychowanką Rocket Woman, gdzie na zajęcia trafiła z początkiem 2020 roku. Teraz swoje treningi pole dance, aerial hoop i stretchingu ma już 6 razy w tygodniu! I nie wyobraża sobie bez nich życia. Stały się jej częścią, źródłem szczęścia oraz satysfakcji. Aby dzielić się swoją energią, pasją i umiejętnościami z innymi odbyła wewnętrzny kurs instruktora pole dance oraz aerial hoop organizowany przez Polish Pole Dance Federation. I na pewno na tym nie poprzestanie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress