SiteLock
Instruktorzy

ROCKET WOMAN TEAM 

 

Miejsce we Wrocławiu prowadzone z pasją i miłością ❤️ Profesjonalnie wyszkolone instruktorki dbają o bezpieczeństwo, technikę i wspaniałą atmosferę na zajęciach w Rocket, ZAPRASZAMY!

Agnieszka Komorowska – założycielka szkoły, trener, sędzia

Z wykształcenia technik ekonomista oraz technik farmacji, prywatnie miłośniczka podróży, fotografii oraz książek psychologicznych. Karierę sportową rozpoczęła dopiero po 30-stce, jest dowodem na to, że w każdym wieku można zacząć i osiągać wiele. Regularne treningi pole dance rozpoczęła na początku roku 2015, w 2016 zdobyła 2 miejsce podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu oraz 2 miejsce podczas Pole Art Show 2016 w Pole Dance Institute. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach z najlepszymi trenerami, nie tylko pole dance, ale również z zakresu fizjoterapii, stretchingu i kalisteniki. Wkłada duzo pracy aby zostać ekspertem w swojej dziedzinie.

Agnieszka opracowała autorski program nauczania, oparty na międzynarodowych wytycznych, zapewniający holistyczne podejście do kursantów, prawidłowy rozwój i budowanie bazy od poziomu podstawowego. Szczególną wagę przywiązuje do równomiernego trenowania na prawą i lewą stronę. Od swoich instruktorów wymaga pełnego zaangażowania, ale jednocześnie kładzie nacisk i zapewnia indywidualne szkolenie instruktorów, nie tylko z zakresu programu pole dance, ale również odpowiedniego podejścia do kursantów i sposobu nauczania dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 

Swoją wiedzą dzieli się z innymi prowadząc szkolenia instruktorskie, w pełni przygotowuje do zawodu instruktora pole dance oraz pole sport.

  • Od marca 2017 instruktorka pole dance, następnie trenerka pole sport kids, jej podopieczni zdobywają wysokie miejsca na zawodach
  • Założycielka szkoły Rocket Woman Pole Dance School – którą otworzyła w 2017 spełniając tym samym swoje marzenia.
  • Sędzia międzynarodowej federacji POSA – tytuł Inernational Judge Pole Sport uzyskała po szkoleniu pod okiem międzynarodowej mistrzyni Poliny Syniachenko w listopadzie 2018 roku. W 2021 sędzia techniczny na mistrzostwach świata pole sport we Włoszech, w 2022 sędzia artystyczny na mistrzostwach Europy w Hiszpanii, w 2023 sędzia artystyczny na mistrzostwach Europy we Włoszech oraz na mistrzostwach Norwegii.
  • Certyfikowany trener pole sport, międzynarodowej federacji IPSF.
  • Prezes Polish Pole Dane Federation – organizacji wspierającej poprawne podejście do pole dance jako dyscypliny sportowej (2017)
  • Projektantka autorskich albumów z naklejkami pole dance i pole sport kids – dostępnych wyłącznie dla kursantów Rocket
  • Pole Combo Cards – to jej kolejny zrealizowany projekt, obecnie aż 4 rodzaje kompletów kart z figurami pole dance, w każdym po 75 figur w formacie A6 – 2018
  • Właścicielka Poleshop.pl sklepu z certyfikowanymi rurami Kodi Sport oraz autorskimi kartami do Pole Dance – 2018
  • Współzałożycielka Fundacji Pole & Aerial – organizacji non profit rozwijającej pole sport w Polsce oraz organizującej zawody sportowe i artystyczne pod patronatem POSA  -światowej organizacji – 2022

Olga Rundel – instruktorka pole dance i pole sport

Z wykształcenia inżynier procesów chemicznych i programistka. Swoją sportową karierę rozpoczęła po urodzeniu drugiego dziecka. Wówczas zaczęła interesować się fitnessem, ukończyła kurs trenera personalnego, zdobywając przy tym ogromną wiedzę oraz certyfikat potwierdzający jej umiejętności. W 2018 zaczęła trenować Pole Dance, dzięki wcześniejszym treningom postępy robiła niezwykle szybko. Zapragnęła dzielić się swoją wiedzą i pasją. Odbyła wewnętrzny kurs instruktora Pole Dance organizowany przez Polish Pole Dance Federation, jak również kurs instruktora Aerial Hoop. Aby poszerzyć wiedzę i umiejętności w 2020 rozpoczęła zaoczne studia z fizjoterapii.

Agnieszka Cholewa-Malczyńska – instruktorka pole dance, pole sport i aerial hoop

Prywatnie influencerka, pożeraczka książek, artystka, miłośniczka szeroko pojętej sztuki oraz podróży. Przygodę ze sportem zaczęła od zainteresowania jogą w 2017 roku, następnie pojawiły się treningi pole dance, aerial hoop i stretchingu. Treningi stały się jej częścią, źródłem szczęścia oraz satysfakcji. Odbyła wewnętrzny kurs instruktora pole dance oraz aerial hoop organizowany przez Polish Pole Dance Federation, aby dzielić się swoją energią, pasją i umiejętnościami z innymi.

W 2022 wystartowała w swoich pierwszych zawodach, pokonując tym samym bariery przed występewm publicznym, gratulujemy odwagi i pięknych występów. Marzec 2022 awody artystyczne aerial hoop oraz czerwiec 2022 Mistrzostwa Polski IPSF zawody sportowe aerial hoop – czwarte miejsce w sekcji profesjonaliści!

Joanna Pachowicz – instruktorka pole dance, pole sport, stretching, trener personalny, sędzia 

Swoją przygodę z pole dace rozpoczeła w 2013 roku, gdy do Lublina zawitał ten sport. Już po pierwszych zajęciach wiedziała, że rurka zostanie w jej życiu na dłużej. Dwa lata później zaczęła prowadzić zajęcia i już wtedy całkowicie przepadła 😉

W tym samym roku pierwszy raz spróbowała swoich sił na scenie – wystartowałam pierwszy raz w Pole Show Art. W 2017 r. po zakończeniu studiów inżynierskich postanowiła rozwijać się w sporcie – rozpoczęła studia z wychowania fizycznego w specjalizacji trener personalny, a w 2020 r. ukończyła kurs sędziego POSA, dzięki któremu miała zaszczyt sędziować podczas POSA European Championship w Hiszpanii. 

Cały czas miała jednak w głowie kołaczącą się myśl, że może by iść z rurką o krok dalej. Chcąc połączyć wiedzę ze studiów inżynierskich oraz doświadczenie sportowe, rozpoczęła studia doktoranckie na Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu w Zakładzie Biomechaniki i zajmuję się badaniem elektrycznej aktywności mięśni oraz analizą ruchu w akrobatyce powietrznej. 

Na zajęciach u Asi odkryjecie tajniki pole dance w każdym aspekcie – od podstaw po poziom zaawansowany, od prostych figur do złożonych kombinacji, od figur siłowych, rozciagniecia po dynamikę – każdy znajdzie coś dla siebie. Z wielką radością przyjmie Cię pod swoje skrzydła jeśli Twoim marzeniem jest start w zawodach pole sport lub pole art. 

 

 

Katarzyna Fitt – instruktorka flow pole dane, stretching, pole dance

 Studentka fizjoterapii, ukończyła kurs trenerski pole dance basic u Klaudii Nowak, pogłębia swoją wiedzę korzystając z licznych szkoleń m.in. dotyczących gimnastyki korekcyjnej czy zagadnień uroginekologicznych.

Trenuje pole dance od 2019, obecnie próbuje swoich sił w zawodach pole art. W grudniu 2023 po kwalifikacjach krajowych miała możliwość sprawdzenia się na Mistrzostwach Świata POSA we Włoszech  
Jeśli bolą Was plecy czy borykacie się z napięciami, ciągnącymi się urazami czy nie jesteście pewni czy dobrze wykonujecie ćwiczenia na macie czy siłowni, z przyjemnością Wam pomoże. Specjalizuje się w masażu zdrowotnym i sportowym. 
W wolnym czasie uwielbia wyprawy górskie, jedzenie i zwierzęta, sama ma dwa adopciaki – psa i kota , i stara się aktywnie wspierać Schronisko.

 

Julia Wujcicka – instruktor pole dance i pole sport 

Studentka uniwersytetu ekonomicznego, pasjonatka rysunku, malarstwa i podróży. Z aktywnością fizyczną ma kontakt od dziecka. Swoją przygodę z Pole Dance rozpoczęła w 2020 roku i odkryła, że to właśnie ten sport daje jej satysfakcję, akceptację własnego ciała i wiarę w swoje możliwości. Postanowiła związać z nim swoją przyszłość, odbyła kurs instruktora Pole Dance & Pole Sport Kids organizowany przez Polish Pole Dance Federation pod okiem Agnieszki Komorowskiej. Teraz pragnie przekazywać zdobytą wiedzę nowym osobom, dzielić się szczęściem, jakie daje jej ten sport. Aby jeszcze lepiej spełniać się w roli instruktora, stale doszkala się u doświadczonych specjalistów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress