SiteLock
opis zajęć
opis zajęć

POLE DANCE

POLE DANCE – niesamowite połączenie sportu, tańca i akrobatyki z wykorzystaniem drążka pionowego

Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, która przygotowuje stawy i mięśnie do zwiększonego wysiłku; dzięki niej unikamy również kontuzji. Na każdych zajęciach ćwiczymy na rurach statycznych i obrotowych (zmiana ze statycznej na obrotową i odwrotnie jednym ruchem ręki- TUTAJ). Pracujemy nad synchronizacją ruchów. Uczymy się figur i obrotów zarówno indywidualnie jak i w parach, co daje dużo radości i zabawy. Trenując można się naprawdę świetnie bawić. Dzięki małym grupom instruktorka ma możliwość indywidualnego podejścia do każdej kursantki oraz dostosowania danego ćwiczenia do jej umiejętności. Zajęcia kończą się krótkim rozciąganiem, które pozwala odprężyć zmęczone po treningu mięśnie.

Najlepsze efekty osiągniesz uczęszczając na zajęcia dwa razy w tygodniu.

 

DLA KOGO – zacząć może każdy, bez względu na wiek, płeć, wzrost czy wagę (przeciwwskazaniem są problemy ze zdrowiem, choroby zakaźne, ciąża, świeże tatuaże). Przychodząc do nas nie musisz być silna i wysportowana. Najważniejsza jest technika, którą z pewnością posiądziesz wraz z regularnym uczęszczaniem na nasze lekcje.

 

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ – podkoszulek bez rękawów lub sportowy top, krótkie, sportowe spodenki lub szorty taneczne

POLE DANCE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

POLE (SPORT) KIDS – zajęcia na drążku pionowym dla dzieci od 5 roku życia

POLE (SPORT) YOUNG – zajęcia dla młodzieży

Pole kids/pole young – zajęcia raz w tygodniu; pole sport kids/pole sport young – zajęcia dwa razy w tygodniu.

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne na drążku pionowym. Dzieci oraz młodzież uczą się prawidłowej postawy ciała, poprawiają siłę, koordynację i ogólną sprawność. Na lekcjach ćwiczą indywidualnie, w parach i grupach; uczą się współpracować tworząc synchroniczne układy. Zajęcia odbywają się na rurkach statycznych i obrotowych dzięki czemu ćwiczenia są formą zabawy sprawiającą dużo radości i zadowolenia. Nad bezpieczeństwem najmłodszych kursantów dbają przeszkoleni instruktorzy.

 

DLA KOGO – dla dzieci i młodzieży powyżej 5 roku życia bez względu na sylwetkę oraz uprzednie aktywności

 

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ – podkoszulek bez rękawów lub sportowy top, krótkie, sportowe spodenki lub szorty taneczne

STRETCHING

STRETCHING – niezbędne uzupełnienie treningu; rozluźnia i rozciąga spięte mięśnie

STRETCHING DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem elementów gimnastyki sportowej oraz rozciągania. Najmłodsi uczą się od podstaw, a każdy progress jest uwieczniany na zdjęciach co tydzień przez pełną cierpliwości i zaangażowania instruktorkę. Podopieczni przygotowują się do wykonania szpagatu damskiego i szpagatu męskiego, poprawnego, bezpiecznego mostka czy pancake’a. To także wzmacnianie całego ciała.

 

DLA KOGO – dla dzieci, młodzieży i dorosłych; osób prowadzących siedzący tryb życia, dla wszystkich mających problem z zawiązaniem butów na wyprostowanych nogach lub zapięciem zamka sukienki na plecach, dla marzących o szpagacie i pięknym gięciu w plecach.

 

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ – długie leginsy, skarpetki, koszulka z długim rękawem. Im będzie Ci cieplej, tym Twoje mięśnie będą się bardziej rozciągać.

 

AERIAL HOOP

AERIAL HOOP – powietrzny taniec na kołach

To połączenia akrobatyki, gimnastyki i tańca. Zajęcia odbywają się na kołach cyrkowych o średnicy 100 cm, zawieszonych na linach różnej długości, dostosowanych do wzrostu kursanta.

 

AERIAL HOOP KIDS – dla dzieci od 5 roku życia. Ćwiczenia są wykonywane na niewielkiej wysokości z użyciem bezpiecznych materacy. Przed wejściem na koła nie zapominamy o dokładnej rozgrzewce oraz rozciąganiu. Zajęcia wspaniale poprawiają równowagę i koordynację. Towarzyszy temu znakomita zabawa, a dzieci rozwijają się pod względem artystycznym, psychicznym i fizycznym. Nad wszystkim czuwa profesjonalnie wyszkolona instruktorka.


DLA KOGO
– dla dzieci, młodzieży i dorosłych- dla wszystkich, którzy ćwicząc chcą się wspaniale bawić i zdobywać nowe umiejętności.


PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ
– długie leginsy, przylegająca do ciała koszulka.
W dzień treningu nie używaj oliwek ani balsamów do ciała.

GIMNASTYKA DLA MALUSZKÓW

GIMNASTYKA DLA MALUSZKÓW – zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 3-4 lat

Na zajęciach skupiamy się na prawidłowym rozwoju i kształtowaniu się dziecka przy pomocy ćwiczeń ruchowych. To również doskonałe zajęcia rozwijające zdolności interpersonalne i działania w grupie rówieśników.

DLA KOGO – dzieci w wieku ok. 3-4 lat

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ – sportowa koszulka, wygodne spodenki do ćwiczeń/leginsy

AKROBATYKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

AKROBATYKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zajęcia dla dzieci i młodzieży podnoszące sprawność fizyczną, poprawiające zakresy ruchowe oraz zwiększające motorykę ciała. Podczas ćwiczeń stawiamy na opanowywanie stania na rękach, głowie, różnego rodzaju kontrolowane przewroty w połączeniu z gimnastycznymi elementami. Godzinne zajęcia odbywają się pod okiem kwalifikowanego trenera akrobatyki.

DLA KOGO – dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ – leginsy/spodenki sportowe i wygodna, niekrępująca ruchów koszulka

HIGH HEELS

HIGH HEELS – taniec w butach na obcasie

Zajęcia high heels pozwolą Ci poznać tajniki poruszania się na szpilkach oraz sprawią, że zadbasz o największe kobiece atuty, budując i rzeźbiąc doskonale nogi, pośladki oraz brzuch. Ponadto zaznajomisz się z podstawami tańca użytkowego w bardzo kobiecym wydaniu. Na zajęciach będziemy uczyć się wspólnych choreografii, jak i pojedynczych ruchów, które mogą zaskoczyć Twoich znajomych na wspólnym wyjściu na tańce.

DLA KOGO – dla osób pełnoletnich zaczynających swoją przygodę z tańcem

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ – obcasy trzymające sztywno kostkę, preferowane leginsy/długie spodnie do tańca lub opcjonalnie krótkie spodenki i ochraniacze na kolana

DANCING FEMALE

Dancing Female to zajęcia dla każdego niezależnie od poziomu, łączące w choreografiach elementy różnych stylów tanecznych od mocnego hip hopu do delikatnego sensualu. Pozwalają poczuć się jak w ulubionych teledyskach i nauczyć wyrażać zróżnicowane emocje poprzez taniec. Poznajemy rolę odpowiedniej mimiki, świadomości własnego ciała i pewności siebie. Udowadniamy, że nie ma jednej definicji kobiecego tańca, a wszystko w atmosferze pełnej energii i uśmiechu.

DLA KOGO – dla każdego, kto chce poczuć pierwszy raz tak rozpierającą energię, rytm i zabawę

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ – wygodny t-shirt, wygodne spodnie taneczne lub leginsy, buty sportowe z nieślizgającą się podeszwą

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress