SiteLock

Miło nam Cię powitać na naszej stronie internetowej. Rozgość się, a my opowiemy Ci coś o nas.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Rocket Woman Pole Dance School (obecnie Rocket Woman Pole Dance & Aerial Hoop School) powstało pod koniec 2017 roku dzięki Agnieszce Komorowskiej. Nasze sale znajdują się przy ul. Ołtaszyńskiej 92c/5 (sala A) oraz przy ul. Zwycięskiej 14e/4/5 (sala B i sala C). Posiadamy na każdej z sal po 8 rur chromowo-niklowych firmy Kodi Sport – dwie o średnicy 45 mm i pozostałe 42 mm.

Początkowo w Rocket Woman odbywały się tylko zajęcia pole dance, natomiast z biegiem lat przybyło również innych aktywności, jak np. aerial hoop czy stretching. Przybyło również kilka nowych instruktorek, ponieważ kameralne grono okazało się zbyt małe, by sprostać coraz to bardziej spragnionym kolejnych zajęć kursantom.

Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania zarówno w pole dance, jak i w kwestii aerial hoopu. W naszej szkole stawiamy na jakość, a za priorytet stawiamy sobie profesjonalizm zajęć w nieodłącznej, świetnej atmosferze.

2018

W listopadzie 2018 roku urządziliśmy huczne pierwsze “urodziny” szkoły, na których popis pokazało wielu kursantów. Swoimi występami solo, jak i grupowymi, zaszczyciła nas sama właścicielka. Zdjęcia z tego wydarzenia możecie obejrzeć >tutaj<. Do naszej oferty dołączyły również zajęcia aerial hoopu.

2019

Kolejny rok – 2019 – i kolejne “urodziny”. Z tej okazji na zamówienie została ręcznie wykonana gwiazda firmy Kodi Sport, która posłużyła w drugiej >sesji zdjęciowej<.

2020

Rok 2020 okazał się przełomowy. Zorganizowaliśmy pierwsze całodniowe warsztaty letnie dla dzieci, które prężnie działały przez większość wakacji. We wrześniu otworzyliśmy nowe, dwie duże sale przy ul. Zwycięskiej.

Do naszego zespołu dołączyło kilka nowych instruktorek, które objęły większość grup na nowych salach. Rok zakończyliśmy świąteczną sesję zdjęciową dla wszystkich kursantów szkoły!

2021

Początek roku 2021 był dla nas aktywny – zadbaliśmy o naszych najmłodszych kursantów i zorganizowaliśmy im zimowe, całodniowe warsztaty od poniedziałku do piątku.

To także rok pełen emocji, ponieważ nasze kursantki z grup dziecięcych i młodzieżowych zdobyły wysokie miejsca na zawodach pod patronatem International Pole Sports Federation w kategoriach “amateur novice female” Karina Niźnik (I miejsce), Viktoria Chmielewska (IV miejsce), Bianka Iwan (VII miejsce) w pole sporcie oraz “amateur novice mixed” Natasza Narbut (I miejsce) i Natalia Borucka (II miejsce) w aerial hoop sport.

Kolejno odbyły się dwa tygodnie letnich warsztatów, które pięknie zwieńczyły okres wakacyjny.

2022?

Czekamy, co dobrego przyniesie nam 2022 rok. Mamy nadzieję, że takie wspaniałe osoby jak Ty!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress