SiteLock

POLE DANCE – niesamowite połączenie sportu, tańca i akrobatyki z wykorzystaniem drążka pionowego

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?
Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką (12-15 minut), która m.in. przygotowuje stawy i mięśnie do zwiększonego wysiłku. Zawsze ćwiczymy na rurach w trybie statycznym, jak i w obrotowym. Uczymy się figur zarówno indywidualnie jak i w parach, co daje dużo radości i zabawy. Dzięki małym grupom instruktorka ma możliwość indywidualnego podejścia do każdej kursantki oraz dostosowania danego ćwiczenia do jej umiejętności. Zajęcia kończą się rozciąganiem i relaksacją, które pozwalają ciału odzyskać regenerację sprzed treningu.

DLA KOGO JEST POLE DANCE?
Zacząć może każdy, bez względu na wiek, płeć, wzrost czy wagę (przeciwwskazaniem są problemy ze zdrowiem, choroby zakaźne, ciąża, świeże tatuaże).

Przychodząc do nas nie musisz być silna i wysportowana. To naszym zadaniem jest zadbać o to, by nasi kursanci osiągnęli w bezpieczny wymarzoną siłę, rozciągnięcie oraz gibkość ciała.

KTÓRE ZAJĘCIA WYBRAĆ – 1x W TYG. CZY 2x W TYG.?
Znacznie szybsze i widoczne efekty osiągniesz uczęszczając na zajęcia dwa razy w tygodniu.

Należy pamiętać, by do swoich zajęć (niezależnie czy jest to 1x w tyg. czy są to 2x w tyg.) dołączyć obowiązkowy stretching w domu lub na naszych zajęciach. Wówczas można mówić o kompleksowych treningach.

PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ
Koszulka bez rękawów lub top sportowy, krótkie spodenki odkrywające uda, bose nogi. Dodatkowo konieczne bluza i/lub dresy, bądź leginsy na rozgrzewkę oraz butelka wody.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress